سرامیک اسلب, سرامیک پرسلان

سرامیک اسلب|” قیمت و خرید اینترنتی سرامیک های سایز بزرگ”+عکس

سرامیک اسلب جزء دسته ی سرامیک های سایز بزرگ است . و با اینکه نصب آن کمی دشوار است اما زیبایی زیادی دارد.
امروزه دنیا وارد عصر جدیدی از اسلب های سرامیکی شده است و شرکت های زیادی سرامیک های بزرگ اسلب را معرفی کرده اند که توجه کاربران را بیشتر به خود جلب کرده است.
رشد بازار اسلب و به دنبال آن ظهور اندازه های بیشتر، ممکن است همچنان نیازهای انواع دکوراسیون را برآورده کند.


سرامیک اسلب

سرامیک اسلب با زیبایی و کیفیت بالا

1- جنس سیلیکون دارای ثبات حرارتی کامل در دمای بالا است.
2- صفحه  دارای سطح بسیار مقاوم در برابر خش و سایش است.
3- سرامیک اسلب در برابر حرارت و ضربه مقاومت بالایی دارد و پرسلان است و هیچ آبی در آن نفوذ نمی کند.
4- سرامیک اسلب در سایزهای بزرگ و متنوع بسیار مناسب برای کف و دیوار است و زیبایی را به محیط می بخشد.

بهترین سرامیک پرسلانی مناسب برای کف و دیوار

اسلب هایی که از سرامیک ساخته نمی شوند معمولاً از مخلوطی از خاک رس قرمز یا سفید ساخته می شوند. آنها دارای یک پوشش لعابی بادوام هستند که به قطعه تمام شده رنگ و طرح می بخشد، اگرچه از انواع رنگ های اسلب برای رنگ استفاده می شود. آنها هم در کاشی های دیوار و هم در کاشی های کف استفاده می شوند و راحت تر از کاشی های دیگر برش می شوند.

  • سرامیک های اسلب می توانند بار تا 1000 کیلوگرم را تحمل کنند.
  •  وزن سبک آنها: وزن آنها تنها 46 کیلوگرم در متر مربع است که امکان نصب آسان را فراهم می کند و آنها را برای کف و دیوار ایده آل می کند.
  • سطح عالی بدون لغزش: سطح ایمن مهمترین جنبه محیط شما است.
  • کاشی و سرامیک سبک هستند و بنابراین برای نوسازی مناسب هستند.
قیمت سرامیک اسلب

نحوه ی نصب کاشی اسلب

سرامیک های اسلب در چند مرحله به شرح زیر نصب و آماده می شوند: آماده سازی برای فرآیند نصب کاشی : قبل از شروع نصب کاشی ها، چندین مرحله مقدماتی باید قبل از آن انجام شود که به شرح زیر است:

  1. سختی، دوام و پایداری کفی که کاشی ها روی آن نصب می شود را بررسی کنید. برای جلوگیری از آسیب های بعدی مانند ترک یا ترک در کاشی ها، یکپارچگی زمین باید بررسی شود.
  2. تثبیت سیمان قبل از گذاشتن کاشی. برای جلوگیری از ترک. اطمینان حاصل کنید که تخته سیمانی از همه طرف با استفاده از تراز مستقیم است و می توان تنظیماتی را برای به دست آوردن صافی بهینه از طریق واشرهای پایین انجام داد.
  3. قرار دادن نوارهای فیبر کربن بین تخته های سیمانی: برای پوشاندن فاصله بین آنها. تسهیل فرآیند کاشی کاری با رسم خطوط نشان دهنده با استفاده از گچ ، با اندازه گیری مرکز هر دیوار و قرار دادن یک نقطه مرکزی در وسط طبقه در صورتی که اتاق مربع یا مستطیل شکل باشد و اگر اتاق به خوبی نباشد، خطوط مستقیم. می توان ترسیم کرد و هنگام کاشی کاری زوایای یا لبه های مناسب را رعایت کرد .
  4. سیمان را طبق دستورالعمل چسبانده به محصول به آرامی با آب مخلوط کنید تا بافتی یکنواخت بدست آید.شایان ذکر است که سیمان باید در مرحله کاشی کاری به صورت دست اول تهیه شود و دقت شود که 10-15 دقیقه بماند. و دوباره مخلوط کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید.
  5. انتخاب کاشی مناسب با مشاوره با مهندسین کاشی و سرامیک، دقت در نشان دادن تصویر از کف و ابعاد کل محیط ، همچنین توصیه می شود از ورودی اتاق عکس بگیرید تا بهترین مشاوره را در مورد نحوه انتخاب دریافت کنید.
  6. انتخاب کاشی های مناسب در مورد نوع کاشی که باید انتخاب شود با متخصصین کاشی مشورت کنید که آیا نیاز به تزریق کامل با سیمان از پایین دارد یا روش خاصی برای برش آن نیاز است.

سرامیک اسلب دیوار

کلام آخر

امروزه با توجه به نوسانات بازار و تغییر های روزانه قیمت سرامیک نمی توان قیمت مشخصی را تعیین کرد پس بهتر است برای اطلاع از لیست قیمت با نمایندگان کاشیبان تماس بگیرید و از قیمت درب کارخانه سرامیک های اسلب مطلع شوید.

شماره تماس مدیر فروش:09129729446