نمایندگی کاشی و سرامیک

نمایندگی سرامیک – لیست قیمت کاشی و سرامیک + خرید اینترنتی – کاشیبان

چگونه کاشی مناسب را برای خانه ی خود انتخاب کنیم؟


سرامیک تکسرام
نمونه سرامیک تکسرام
طرحnero

نمایندگی کاشی و سرامیک کاشیبان در سراسر کشور به صورت کلی و جزیی در طرح ها و رنگ های متنوع و سایز های مختلف در درجه یک و دو و سه با قیمت عالی از درب کارخانه آماده ارائه محصولات کاشی و سرامیک در برند های اختصاصی می باشد.

انتخاب کاشی و سرامیک مناسب به شدت بر مساحت کل خانه تأثیر می گذارد، زیرا اگر با دقت انتخاب شود که با خصوصیات زیبایی شناسی خانه مطابقت داشته باشد، به آن ظرافت و وسعت می بخشد. اتاق ها ممکن است با آشپزخانه یا اتاق نشیمن مناسب نباشند.

انواع کفپوش

انواع کف و کاشی الوند وجود دارد، اما بیشترین استفاده از آن کفپوش مرمر، کف سرامیک، پارکت چوبی و سنگ طبیعی است.

  1. سنگ مرمر:

یکی از مهمترین ویژگی های سنگ مرمر این است که:

کف را بسیار مجلل جلوه می دهد و حس لوکس بودن را القا می کند.
سنگ مرمر را می توان در حکاکی های متعدد استفاده کرد.
سنگ مرمر یکی از مستحکم ترین مصالحی است که به دلیل ماندگاری، عمر طولانی و جلوه های مختلف برای انواع کفپوش های بیرون و داخل خانه مناسب است.
سنگ مرمر با رنگ های زیادش مشخص می شود و رنگ مات و براقی دارد و این رنگ ها عبارتند از بژ، مشکی، سفید، قرمز و بسیاری رنگ های زیبا و متمایز دیگر.
سنگ مرمر به راحتی تمیز می شود و سطح صاف است.
ترجیحاً سنگ مرمر براق را در داخل خانه ها در پذیرایی یا ناهارخوری قرار دهید، در حالی که سنگ مرمر برای بیرون از خانه و باغچه مناسب است.
لازم به ذکر است که قیمت سنگ مرمر با توجه به کیفیت آن متفاوت است و از قیمت قابل قبول و مناسب تا قیمت های گزاف شروع می شود.

2.سرامیک:

ممکن است برخی تصور کنند که سرامیک به دلیل تنوع رنگ، نقش و درخشش، کاربردی تر از سنگ مرمر است و این دیدگاه درستی است.

در اندازه های مختلف بزرگ و کوچک و در رنگ های متنوع و طرح های فوق العاده و متنوع موجود می باشد به همین دلیل در دنیای کفپوش در بین عموم مردم حرف اول را می زند.

3.”پارکت” چوبی:

پارکت احساس گرما می دهد، بنابراین در فصل زمستان ترجیح داده می شود و اگر با چوب اتاق خواب هماهنگ شود، زیبایی زیادی به همراه دارد. چوب دارای انعطاف طبیعی است، بنابراین راه رفتن روی آن همیشه راحت است. چوب اصلاً برای آشپزخانه مناسب نیست زیرا رطوبت را تحمل نمی کند.


سرامیک تکسرام

سرامیک تکسرام طرح kota

بهترین روش خرید کاشی و سرامیک

هنگام خریدکاشی و سرامیک برای منزل خود باید دید و شناختی از نوع مورد نیاز خود داشته باشید و بتوانید کاشی های مناسب و خوب (نوع درجه یک) را انتخاب کنید . کاشی های پایین تر (نوع درجه دوم یا سوم) هم در کاشی وجود دارد که قیمت آنها مناسب تر است اما به مراتب کیفیت آن نسبت به درجه یک خود پایین تر می آید.

در اینجا چند نکته ساده برای شما عزیزان وجود دارد که در زمینه تشخیص سرامیک درجه یک و دو و سه به شما کمک می کند:
کارتن حاوی کاشی ها را باز کنید و کاشی ها را کنار هم قرار دهید.
کاشی در اصفهان را روی کاشی دیگر بگذارید و بغلتانید و اگر بچرخد درجه دوم باشد نه یک چون منحنی است و مسطح نیست و اگر تاب نداشته باشد درجه یک است.
چهار کاشی را در کنار هم قرار دهید و به تفاوت ارتفاع و عرض توجه کنید، حتی اگر تفاوت جزئی وجود داشته باشد، این کاشی ها درجه یک نیستند.
به لبه های کاشی نگاه کنید اگر زیگزاگ باشد و اگر ساده باشد کاشی درجه دو می شود چون کاشی درجه یک زیگزاگ ندارد.

فروشگاه اینترنتی کاشیبان اولین شرکت و بازرگانی فعال در زمینه ی کاشی و سرامیک است که نمایندگی برندهای معتبر ایران را در سراسر کشور داراست .

نمایندگی کاشی و سرامیک کاشیبان ارتباط بین مردم و کارخانجات معتبر کاشی و سرامیک را آسان کرده و با تماس با مهندسان و مشاوران کاشیبان می توانید از لیست قیمت روز کارخانجات کاشی و سرامیک مطلع شوید و محصولات خود را به قیمت درب کارخانه تحویل بگیرید.


تماس بگیرید

محصولات کاشی و سرامیک- کاشیبان


کاشی سرامیک روناس
کاشی سرامیک روناس طرح
پیترا کرم

سرامیک تکسرام
سرامیک تک سرام طرح لیون وایت سفید

سرامیک آریزونا
سرامیک آریزونا محصول کارخانه پردیس نیشابور

کاشی و سرامیک روناس
کاشی و سرامیک روناس
طرح آنابل

سرامیک تکسرام
سرامیک تکسرام طرح nero

سرامیک پردیس نیشابور طرح کسری

برای دیدن سایر محصولات کاشیبان از صفحه اصلی کاشیبان دیدن کنید.

مطالب مرتبط