سرامیک, سرامیک سوپر وایت

فروش بهترین سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور 60×60

سرامیک پردیس نیشابور

فروش سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور 60×60 و سرامیک ارس اصفهان که در شهر نیشابور تولید می شود بعد از بسته بندی به شهر ها و استان های دیگر صادر می شود که بیشتر برای نمای بیرونی ساختمان، دیوار های حیات منزل و کف سازی بیشترین استفاده را دارد.

فروش بهترین سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور 60×60

آشنایی با انواع مدل های سرامیک سوپر وایت پردیس

آشنایی با انواع مدل های سرامیک سوپر وایت پردیس سرامیک جهت نمای ساختمان انواع مختلفی دارد

۱ سرامیک کف که بیشتر برای کف سازی استفاده می گردد.

۲سرامیک نما  که بیشتر برای نمای ساختمان استفاده می شود.

برای اینکه سرامیک از طول عمر بیشتری برخوردار باشد چند راهکار وجود دارد اول اینکه در هنگام تولید سرامیک در کارخانه سرامیک خوب در دستگاه تولید سرامیک پخته شود بعد بستگی به جنس خاک و لعابی که بر روی سرامیک می باشد باعث افزایش طول عمر سرامیک می گردد.

بعد از مراحل تولید سرامیک، سرامیک را بسته بندی کرده که باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و باعث افزایش طول عمر می گردد.

همچنین موقع نصب سرامیک بر روی دیوار از سیمان مرغوب و اصطلاحأ خوب هم زدن سیمان باعث افزایش طول عمر سرامیک و کیفیت نصب سرامیک می شود که این اعمال باعث می شود طول عمر بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه سرامیک نصب شد دو سه مرحله شسته شود چرا که هم باعث تمیزی و افزایش طول عمر سرامیک بر روی مکان نصب شده می شود.

توصیه می گردد هنگام نصب و کار با سرامیک در فصل پاییز باشد چرا که گرمای هنگام نصب باعث خرابی و کاهش استقامت و طول عمر سرامیک می گردد.

اگر در هنگام تولید از جنس خاک و لعابی که استفاده می گردد مرغوب باشد سرامیک دارای استقامت و طول عمر بیشتری  می باشد.

سرامیک ها معمولا بعد از تولید درجه بندی می گردند که اکثرا سرامیک درجه یک از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند و اکثر مشتریان هم از این نوع سرامیک برای نصب استفاده می کنند چرا که هم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند هم طول عمر بیشتری نسبت به سرامیک های دیگر دارند.

معمولا جنس دست شور ها و کاسه های توالت از جنس سرامیک مرغوب می باشد.

ویژگی های بهترین سرامیک سوپر وایت

ویژگی های بهترین سرامیک سوپر وایتویژگی  سرامیک بستگی به جنس و خاک دارد که برای تولید سرامیک از آنها استفاده می کنند هرچه از خاک و لعاب بهتری در تولید سرامیک  استفاده شود باعث افزایش کیفیت و جلوگیری از نفوذ پذیری می گردد همچنین باعث جلوگیری از تاب برداشتن کاشی می شود.

معمولا سرامیک پس از تولید دچار آسیب دیدگی می گردد که از رنج درجه اول خارج می گردد که اگر قابلیت استفاده و نصب داشته باشند به درجه دوم و اصطلاحا به سرامیک فله ای شناخته می شود که از کیفیت نصب و نمای پایین تری برخوردار می باشد و از نظر نفوذ پذیری ضعیف تر می گردند.

هرچه سرامیک نفوذ پذیری کمتری داشته باشد مشتری بیشتر دارند چرا که باعث افزایش رضایت و کیفیت سرامیک می گردد.

قیمت سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور

قیمت سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابورقیمت سرامیک سوپر وایت با طرح ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد هرچه اندازه بزرگتر و طرح بهتری تولید شده باشد از قیمت گرانتری در بازار موجود می باشد.

در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های سوپر وایت را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر می گردند.

اگر می خواهید ارزانترین این محصول را خریداری کنید بهتر است به نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد و طرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بازارها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

بازار فروش سرامیک در سایر شهر ها و استان های دیگر بسیار پر رونق می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید