لیست قیمت بهترین کاشی 😍 ارس اصفهان

قیمت کاشی ارس

آیا می خواهید به صورت به روز از قیمت کاشی ارس اطلاع داشته باشید؟ به دنبال مراکز معتبر برای خرید کاشی های تولید شرکت ارس هستید؟ نمی دانید برای مکان های مختلف چه نوع کاشی تهیه کنید؟ پیشنهاد می کنیم در این مقاله ما را همراهی کنید.

همان گونه که می دانید کاشی یکی از محصولات بسیار مهم و با اهمیت است که در صنعت ساخت و ساز  بسیار مصرف می شود. شما برای اینکه یک محیط تمیز و مرتبط داشته باشید به از این محصول و نمونه های مشابه آن استفاده می کنید. سلیقه های متفاوتی در عرصه خرید کاشی و سرامیک برای ساختمان وجود دارد، همین امر باعث شده است تا تولید کننده با طراحی های جدید و نو به سلیقه مشتری اهمیت داده و او را تشویق به خرید محصولات شرکت خود نماید.

شرکت ارس نیز در این بین بسیار تلاشگرانه عمل کرده است. شما هم اکنون محصولات این شرکت را می توانید در فروشگاه های متعدد پیدا کنید. لازم است اشاره کنیم که در ادامه مقاله شما با قیمت محصولات، کیفیت و چگونگی تشخیص آن، شرایط خرید محصول و … آشنا خواهید شد. پس برای به دست آوردن اطلاعات مفید تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

طبقه بندی کاشی تولید شرکت ارس

کاشی و سرامیک با توجه به قیمت، ابعاد، کیفیت و حتی طرح های و رنگ های تقسیم بندی و طبقه بندی می شوند. این طبقه بندی محصول باعث می شود تا مستری به راحتی انتخاب خود را انجام دهد. همچنین طبقه بندی کردن بر روی قیمت کاشی ارس تاثیر گذار است.

یک خریدار زمانی می تواند به راحتی انتخاب کند که محصول مورد نظر خود را راحت تر پیدا کرده و انتخاب بهتری داشته باشد. قیمت کاشی ارس نیز به همین طبقه بندی ها بستگی دارد.

اگر به دنبال برند خاصی از کاشی هستید می توانید با شرکت تولید کننده تماس بگیرید و آدرس مراکز توزیع کننده کاشی را جویا شوید. کاشی و سرامیک با توجه به میزان نیاز مردم و نوع استقبال آن ها از خرید، نمایندگی هایی در شهرهای مختلف ایجاد کرده است. این نمایندگی ها محصولات را به صورت عمدی و جزئی به فروش رساند و قیمت مناسبی برای محصولا در نظر گرفته اند.

لازم است بدانید که طبقه بندی کاشی نیز در تقسیم محصولات تاثیر دارد. در برخی از مناطق افراد قادر نیستند تا قیمت بالایی برای خرید هزینه کنند، در این مواقع محصولاتی با قیمت ارزان تر و طرح و رنگ متفاوتی تری برای فروشگاه ها ارسال می شود.

ولی در برخی موارد نیز  اگر طرفدار محصولات با کیفیت و طرح های خاص زیاد باشد، فروشندگان اقدام به تهیه این محصولات از شرکت های تولید کننده می کنند.

طبقه بندی کاشی و سرامیک به صورت ابعاد آن، طرح و نقش، کیفیت، قیمت و … انجام می شود. در ادامه مبحث این موارد را به صورت جداگانه بیان خواهیم کرد:

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

سایز و ابعاد کاشی

مطمئنا شما نیز برای خرید کاشی اقدام کرده اید و با قیمت کاشی ارس و نوسانات آن آشنایی دارید. با این حال باید این نکته را نیز بدانید که خرید کاشی در ابعاد مختلف تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد.

ممکن است در هنگام خرید ابعاد مختلفی از کاشی مورد توجه شما قرار گرفته باشد. این ابعاد به صورت مربعی و مستطیلی طراحی می شوند. با این حال ممکن است برخی از شکل های مستطیلی دارای طول و عرض های متفاوتی باشد. انتخاب این محصول با توجه به نوع سلیقه خریدار بستگی دارد.

از جمله ابعاد کاشی می توان به 80*80، 60*60، 40*20، 120*60 و … اشاره نمود.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

طرح و رنگ انواع کاشی ارس

گفتیم که رنگ و طرح در قیمت کاشی ارس تاثیر گذار است، چرا که کاشی هایی که طرح های خاصی دارند زحمت زیادی داشته و با هزینه های بالا تولید شده اند. برخی از افارد به دنبال خرید کاشی های طرح برجسته هستند و برخی سعی می کنند تا با توجه به بزرگی و کوچکی محیط خود از رنگ های روشن و تیره استفاده کنند.

پس یک خریدار باید در هنگام خرید این محصول به نوع طرح و رنگ دقت نماید. فروشگاه های معتبر توزیع کننده انواع طرح های مختلف را برای جلب توجه و نیاز خریداران در اختیار دارند.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

کیفیت کاشی و سرامیک

یکی از مسائلی که بعد از قیمت کاشی ارس بسیار حائز اهمیت است کیفیت کاشی ارس می باشد. کاشی با توجه به موادی که برای ساخت آن استفاده شده است کیفیت متفاوتی دارد. برای اینکه شما بتوانید کیفیت ها را از یکدیگر تشخیص دهید این محصول در شرکت و توسط کارشناسان درجه بندی شده اند:

  • درجه یک: محصولی که دارای کیفیت بسیار مطلوبی بوده و با این حال قیمت بالایی نیز دارد.
  • درجه دوم: این نوع کاشی ها کیفیت متوسطی داشته و می توان از آن در مکان های مختلف استفاده نمود.
  • درجه سوم: کاشی هایی که در این رده قرار دارند از نظر کیفیت بسیار نامطلوب بوده و استفاده از آن ها در مکان هایی مثل راه روها، کف سالن و … یک ریسک به حساب می آید. چرا که امکان شکستگی زود هنگام آن وجود دارد.
قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

قیمت کاشی ارس

برای اینکه شما از قیمت کاشی ارس اطلاع داشته باشید پیشنهاد می کنیم با شرکت تولید کننده تماس بگیرید. شرکت های تولید کننده با توجه به نوع فروش خود و نوع محصول قیمت های مناسبی را ارائه می کنند.

لازم است اشاره کنیم که بهتر است برای خرید عمده حتما به شرکت ها مراجعه نمایید ولی برای خرید جزئی محصولات بهتر است از طریق شرکت های توزیع کننده، فروشگاه ها، مغازه های فروش سنگ و سرامیک اقدام نمایید.

با توجه به شرایطی که در حال حاضر برای خرید و فروش ایجاد شده است دیگر نمی توان برای کاشی ها نیز قیمت ثابتی را بیان نمود. این محصول با توجه به نوع مواد اولیه و قیمت آن، تعیین قیمت می شود؛ به همین جهت است که قیمت های آن متغییر می باشد.

شما می توانید از طریق وب سایت های فروشگاهی که قیمت این محصول را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهند اقدام کرده و قبل از خرید از قیمت ها اطلاع پیدا کنید. در صورتی که به وب سایت ها دسترسی ندارید پیشنهاد می کنیم تا با شرکت محیاسرام به عنوان یک شرکت توزیع کننده تماس برقرار کرده و از قیمت های به روز اطلاع پیدا کنید.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

خرید کاشی ارس

وقتی که شما تصمیم به خرید کاشی ارس بگیرید می توانید بدون هیچ مشکلی به این محصول دسترسی داشته باشید. چرا که این محصول طرفداران زیادی در عرصه خرید دارد. فروشگاه های زیادی در سراسر کشور هستند که محصول فوق را با قیمت مناسب عرضه می کنند.

شرکت ارس بعد از اینکه توانست در بین مصرف کنندگان جایگاه خاص و ویژه ای پیدا کند اقدام به راه اندازی نمایندگی های زیاد در سراسر کشور نمود. این نمایندگی ها و فروشگاه ها باعث شدند تا دسترسی برای خرید کاشی ارس برای خریدارن به راحتی امکان پذیر باشد.

بیشترین خریدهای کاشی توسط پیمانکاران انجام می شود ولی اگر شما طرح خاصی را برای کاشی و سرامیک در نظر دارید بهتر است خود به شخصه برای انتخاب آن اقدام کنید.

لازم است بدانید که خرید یک محصول با کیفیت با قیمت بالا، بهتر از خرید یک محصول با کیفیت پایین و قیمت پایین است. چرا که محصولات بی کیفیت طول عمر کمتری داشته و زودتر دچار آسیب می شوند. پس با توجه به قیمت کاشی ارس، می توانید در عین داشتن یک انتخاب خوب و درست محصول با کیفیتی را نیز خریداری نمایید.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

کاربرد کاشی ارس در مکان های مختلف

کاشی در موقعیت و مکان های مختلف تاثیرات زیادی دارد. شما می توانید برای آشپزخانه ها، کف ساختمان، سرویس های بهداشتی، قرنیزها و … به سراغ کاشی و سرامیک شرکت ارس بروید.

قیمت کاشی ارس با توجه به نوع مکان های مختلف متفاوت می باشد. شما برای هر بخشی از خانه باید کاشی با ابعاد و کیفیت مناسب خریداری کنید پس مطمئنا این متغییر بودن در قیمت نیز تاثیر گذار است. در ادامه به محل های مورد نظر برای استفاده از کاشی و سرامیک اشاره می کنیم.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

کاشی مناسب برای محیط آشپزخانه

یکی از مکان هایی که بیشترین نیاز را به کاشی و سرامیک دارد آشپرخانه است. محیط آشپزخانه شما به عنوان قلب خانه شناخته می شود و خانم خانه دار نیاز دارد تا برای تهیه رفاه خانواده مدت زمان زیادی را در این محل بگذراند.

در خانه های امروزی که به صورت آپارتمانی ساخته و طراحی شده اند ابعاد اشپزخانه ها نیز کاهش پیدا کرده است و همین امر باعث شده تا محیط دلگیرتر خود را نشان دهد. استفاده از کاشی و سرامیک در این محیط نقش بسازی دارد و انتخاب طرح و رنگ آن مناسب می تواند به محیط زیبایی و جذابینت ببخشد.

لازم است اشاره کنیم که برای این محیط شما باید حتما از کاشی های به رنگ روشن انتخاب نمایید. هر چند ممکن است قیمت کاشی ارس با طرح های جذاب و خاص کمی گران تر باشد ولی می تواند محیط شما را خاص تر نمایش داده و در صورت کوچک بودن آشپزخانه، با استفاده از رنگ روشن محیط بزرگتر دیده شود.

همچنین در آشپزخانه هایی که بزرگتر هستند پیشنهاد می شود از رنگ های قهوه ای و کرمی استفاده شود تا در عین جذابیت، محیط آرامش بخشی برای خانواده ایجاد شود. هر چقدر رنگ کاشی خاص تر باشد قیمت کاشی ارس نیز افزایش پیدا می کند. با این حال انتخاب کاشی و رنگ آن بستگی به سلیقه شما دارد.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

کاشی ارس برای کف ساختمان و راه روها

از دیگر قسمت های خانه که نیاز دارد از کاشی و سرامیک مناسب در آن استفاده شود کف خانه ها، راه پله ها، راه روها، پارکینگ ها و … است. شما باید در نظر داشته باشید که این مکان ها بیشتر مورد رفت و آمد قرار میگیرد پس در هنگام خرید کاشی و سرامیک باید یک محصول با ضخامت بالا و کیفیت بسیار عالی انتخاب شود.

اگر شما بدون در نظر گرفت شرایط به دنبال خرید کاشی ارس ارزان قیمت هستید باید بگوییم که متاسفانه هزینه خود را با این انتخاب افزایش خواهید داد. چرا که با حضور وسایل نقلیه در پارکینگ و رفت آمد در راه روها و … ممکن است کاشی شما مورد ضرب دیدگی قرار گرفته و نیاز به تعویض پیدا کند.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

کاربرد کاشی ارس در سرویس بهداشتی

 

سرویس بهداشتی به دلیل اینکه نیاز به نظافت دائمی دارد باید از کاشی و سرامیک رنگ روشن در طراحی آن استفاده شود. بهداشتی بودن کاشی ها در این محیط اهمیت زیادی دارد به همین خاطر است که در بیشتر حمام ها و سرویس های بهداشتی رنگ کاشی های دیوار روشن مایل به سفید هستند.

در ضمن لازم است بدانید که بهترین رنگی که برای کف این محیط ها خریداری می شود به رنگ آبی روشن می باشد. انتخاب رنگ روشن با توجه به سلیقه افراد متفاوت بوده ولی برای اینکه آلودگی بر روی دیواره ها و کف به راحتی خود را نشان دهد پیشنهاد می کنیم که از رنگ های سفید و آبی استفاده نمایید.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

خرید اینترنتی کاشی ارس

خرید کاشی ارس نه تنها به صورت حضوری و از طریق فروشگاه ها و شرکت های توزیع کننده امکان پذیر است بلکه می توان به صورت اینترنتی نیز خرید کاشی و سرامیک مورد نظر را انجام داد.

در حال حاضر که شرایط بیماری باعث شده تا مصرف کنندگان کمتر در محیط های آزاد رفت و آمد کنند، فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی بسیار به کمک افراد آمده است.

انتخاب کاشی از طریق وب سایت های اینترنتی بسیار آسان تر از خرید و انتخاب به صورت حضوری است.

در خرید اینترنتی شما به عنوان خریدار وارد وب سایت فروشگاهی شده و شروع به دیدن انواع مدل های مختلف کاشی و سرامیک می کنید. بعد از اینکه کاشی مورد نظر خود را انتخاب کردید هم اکنون نوبت به پرداخت هزینه و ثبت سفارش قطعی است.

قیمت کاشی ارس به صورت اینترنتی به دلیل اینکه یک فروش بدون واسطه است قیمت کمتری دارد. پیشنهاد می کنیم برای خرید اینترنتی خود از طریق شرکت محیاسرام اقدام کنید. چرا که این مرکز  جز بهترین ها در توزیع کاشی ارس از طریق شرکت ارس می باشد.

قیمت کاشی ارس
قیمت کاشی ارس

حرف آخر

با توجه به مطالب ارائه شده، در هر شرایطی شما به عنوان یک مصرف کننده حق انتخاب داشته و باید بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید. قیمت کاشی ارس با توجه به شرایطی که دارد بسیار مناسب بوده و در صورتی که کالای مورد نظر به صورت عمده خریداری شود تخفیف مناسبی نیز دریافت می کنید.

مراجعه به شرکت برای خریدهای جزئی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود چرا که هزینه شما را افزایش می دهد. از این رو خرید حضوری از فروشگاه ها و یا خرید به صورت اینترنتی به شما پیشنهاد می شود.

تماس با مشاوران