وبلاگ

کاسه توالت
admin

قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید | انواع برند های تولید کننده کاسه توالت در ایران

قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید در نمایندگی های آن برای راحتی کار مردم در خرید به بهترین شکل و به صورت لیست در اختیار مردم قرار می گیرد.استفاده از توالت های صندل

ادامه مطلب »
سرامیک
admin

قیمت سرامیک کف طرح پارکت | تولید سرامیک در طرح های متنوع

سرامیک ها از مصالحی هستند که امروزه کاربرد زیادی در نماسازی و طراحی ساختمان و در صنعت دکوراسیون داخلی دارند. در گذشته تنها برای زیباسازی نماهای داخلی بناها و ساختمان ها از سرامیک استفاده میشد، اما امروزه با تولید سرامیک ها در انواع طرح و رنگ، از این مصالح ساختمانی برای نماسازی دیواره های بیرونی و خارجی ساختمان ها نیز استفاده می گردد. این مصالح سفالین علاوه بر تزئینات داخی و خارجی ساختمان، به عنوان عایقی رطوبتی نیز محسوب می شوند. با پیشرفت صنایع ساختمانی، سرامیک ها در انواع طرح ها و رنگ ها و در ابعاد مختلف برای مکان های گوناگون به کار برده می شوند. انواع سرامیک های ساده، سرامیک های دارای نقوش مختلف و با طیف رنگی مختلف در محیط های اداری، تجاری، فرهنگی، منازل، فروشگاه ها، بیمارستان ها و بسیاری از مکان های دیگر به کار گرفته می شوند. این مصالح علاوه بر ظاهر زیبا و جشم نواز مزایای بسیار زیاد دیگری دارند از جمله آنها این است که نظافت سرامیک ها آسان است، امکان هماهنگ کردن یا در اصطلاح ست کردن آنها با وسایل و چیدمان های مختلف مانند مبلمان ها، فرش ها و قالیچه ها، تابلوها و سایر اسباب منزل و مکان های اداری و تجاری، وجود دارد. از انواع سرامیک هایی که امروه به واسطه طرح زیبا و کیفیت در نماسازی کف ساختمان ها استفاده می شود سرامیک طرح پارکت است. قیمت سرامیک کف طرح پارکت با توجه به برند و کیفیت متریال های اولیه در ساخت متغیر می باشد و با نوسانات اخیر بازار با افزایش همراه بوده است.  

ادامه مطلب »
کاشی
admin

کاشی ستاره میبد | تولید بهترین محصولات ساختمانی در کشور

بشر از زمان شروع تمدن از سنگ استفاده کرده تا به الان در ابتدا از سنگ برای روشن کردن اتش و بعد از ان برای ساختن خانه و سپس برای شکار حیوانات و بعد از هم برای درست کردن اابزار الات کشاورزی از سنگ بهره برده است و الان هم در انواع و اقسام  مختلف از این محصول استفاده های زیادی می شود از سنگ در بسیاری از صنایع تولید کنندگان بهره می برند و در تولیدات خود از مواد تشکیل دهنده سنگ استفاده می کنند کاشی ستاره میبد که در داخل کشور تولید می شود در بازار فروش مصرف کنندگان متعددی دارد که از این نوع مدل برای مصارف خود بهره می برند و در ساختمان از این مدل استفاده به عمل می اورند 

ادامه مطلب »
کاشی
admin

نمایندگی کاشی تبریز | مرکز فروش و پخش کاشی و سرامیک مرغوب ایرانی

نمایندگی کاشی تبریز به عنوان نوعی مرکز پخش و فروش انواع کاشی و سرامیک مرغوب ایرانی عرضه کننده انواع این محصولات می باشد. این نمایندگی از سوی شرکت تولید کننده این تجهیزات و مصالح ساختمانی تاسیس شده و به عرضه جدید ترین تولیدات شرکت می پردازند. این مراکز با عرضه کاتالوگ محصولات امکان مقایسه و انتخاب کاشی مناسب را از بین انواع کاشی های موجود در بازار به خوبی فراهم می سازند. قيمت كاشي و سرامیک تولید شده در کارخانجات صنعتی در کاتالوگ این محصولات قابل مشاهده است.  مشخصات مختلف و سایز کاشی های مورد نظر برای بخش های مختلف خانه در این فهرست به خوبی قابل مشاهده است.

ادامه مطلب »
کاسه توالت
admin

قیمت کاسه توالت | تولید محصولات ساختمانی مورد نیاز شما در کشور

برای ساخت انواع ساختمان ها و تجهیز آن ها به تجهیزات و ملزومات زیادی نیاز است که بدون آن ها ساختمان به صورت کامل تکمیل نخواهد شد و ممکن است ساکنین با مشکلات زیادی مواجه شوند. یکی از این تجهیزات انواع مصالح ساختمانی برای ساخت سرویس بهداشتی مناسب است. کاسه توالت یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی در ساخت سرویس بهداشتی است. کاسه توالت در تنوع برندهای مختلف وارد بازارهای داخلی می شود برندهایی که کیفیت های متفاوتی دارند و به همین دلیل قیمت های فروش آن ها یکسان نیست. قیمت کاسه توالت در وحله اول به کیفیت و جنس ساخت آن بستگی دارد. 

ادامه مطلب »
تماس با مشاوران