قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید | انواع برند های تولید کننده کاسه توالت در ایران

قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید در نمایندگی های آن برای راحتی کار مردم در خرید به بهترین شکل و به صورت لیست در اختیار مردم قرار می گیرد.استفاده از توالت های صندلی و زمینی هر کدام معایب و مزایایی دارد. در این بین مزایای سنگ توالت طبی خیلی بیشتر از معایب آن است به طوریکه طراحی آن به نحوی است که سازگاری زیادی با شکل و ساختار بدن انسان دارد و از وارد آمدن فشار زیاد به کمر، مچ و مفاصل پا جلوگیری می کند. برای همین برای بسیاری از مردم دارای ارزش زیادی است. در ایران برند های مختلفی تولید کننده کاسه توالت هستند که انواع لوازم بهداشتی را تولید می کنند. بعضی از این برندها دارای استانداردهای بین المللی هستند. این کارخانجات از تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه مرغوب و باکیفیت برای تولیداتشان استفاده می کنند.انواع لوارم بهداشتی بسته به اینکه از چه نوع موادی و با چه کیفیتی ساخته شده باشند دارای قیمت های مختلفی هستند. 

قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید | انواع برند های تولید کننده کاسه توالت در ایران

قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید

قیمت کاسه توالت ایرانی مرواریدیکی از مهم ترین و پرفروش ترین کالاهای بهداشتی ساختمانی، توالت است. زیرا جز نیازات ضروری مردم به حساب می آید.در داخل کشور کارخانجات معتبری در این حوزه فعالیت می کنند که تولیداتشان قابل رقابت با انواع خارجی آن هست. قیمت توالت هم بستگی به کیفیت و جنس آن دارد. اگر شما در حالیکه از مراکز معتبری خریدتان را انجام می دهید، با این حال تفاوت زیادی مثلا در انواع قیمت توالت ها می بینید، این به خاطر کیفیت متفاوت آنهاست. البته قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید با توجه به دوام، جنس و تنوع آن بسیار مناسب می باشد و البته بهترین مارک توالت فرنگی ایرانی را هم شما میتوانید از نمایندگی های این برند در شهرتان یا از فروشگاه های اینترنتی خریداری نمایید. 

نکات مهم در انتخاب توالت ایرانی با کیفیت بالا

نکات مهم در انتخاب توالت ایرانی با کیفیت بالابرای اینکه هنگام انتخاب توالت ایرانی، خرید مناسبی انجام دهیم باید نکاتی رو در نظر داشته باشیم:

 • جنس آن باید طوری باشد که کمترین مقدار جذب آب را داشته باشد وگرنه باعث تجمع آلودگی شده و بوی ناخوشایندی خواهد داشت. همینطور باید در برابر انواع مواد اسیدی مقاوم باشد. 
 • لعاب روی کاسه توالت باید دارای شفافیت باشد یعنی هر چه شفاف تر، کالا با کیفیت تر. همچنین لعاب باید صاف و یک دست باشد. 
 • به برندی که انتخاب میکنید، به قدمت و شهرت کارخانه تولید کننده و به خدمات پس از فروشی که ارائه می کند توجه داشته باشید.
 • هزینه ای که میپردازیم هم مورد مهمی در خرید ما می باشد. به طور مثال اگر قیمت کاسه توالت  مروارید بیشتر از سایر برندهای شناخته شده است، می توانیم به لحاظ دریافت یک کالای مرغوب خیال آسوده ای داشته باشیم.

جنس انواع کاسه توالت از چیست ؟

جنس انواع کاسه توالت از چیست ؟کاسه توالت یکی از نیاز های جامع مردم است و برای خیلی از مردم جنس محصول خریداری شده بسیار حائز اهمیت است .اغلب کاسه های توالت از چینی یا سرامیک می باشد. چینی هایی که زجاجی هستند جنس بهتری دارند و مقدار جذب آب آنها کمتر از 1 درصد است که بسیار عالی است ولی چینی های نیمه زجاجی درصد جذب آب آنها بین 3 تا 14 درصد است که همانطوری که قبلا اشاره شد، بهتر است جنس کاسه توالت کمترین میزان جذب آب را داشته باشد. قیمت کاسه توالت مروارید که یکی از بهترین چینی ها را دارد متناسب با کیفیت آن است. البته کاسه های استیل هم در کشور تولید می شود که کاربرد آن کمتر از نوع چینی آن است. قیمت کاسه توالت استیل هم بسته به انواع مختلف آن متفاوت است و از قیمت های پایین شروع می شود تا قیمت های گوناگون برای افرادی که دارای سلیقه های متفاوت هستند.

نمایندگی فروش سنگ توالت مروارید در سراسر ایران

نمایندگی فروش سنگ توالت مروارید در سراسر ایرانچینی بهداشتی مروارید در سراسر ایران نمایندگی هایی دارد و خریداران محترم می توانند انواع سنگ توالت مروارید را از جمله کاسه توالت ایرانی سیفون دار و کاسه توالت سیفون سر خود را از این نمایندگی ها در مراکز استان ها و بعضی از شهرستان های تابعه تهیه نمایند. لازم به ذکر است قیمت کاسه توالت ایرانی مروارید در سراسر نمایندگی های معتبر آن به صورت عرضه مستقیم حساب می شود. سنگ توالت مروارید را در سراسر ایران بهتر است در نمایندگی های آن خریداری کنید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

برند های برتر تولید کننده کاسه توالت در ایران

برند های برتر تولید کننده کاسه توالت در ایراندر حال حاضر شرکت های مختلف زیادی در حال تولید کالاهای بهداشتی ساختمانی و از جمله کاسه های توالت ایرانی هستند ولی تعداد اندکی از آنها دارای برند مطرحی در داخل و حتی خارج از کشور می باشند که در این بین چینی مروارید شاید معتبرترین برند در این زمینه باشد. سایر برندهای برتر در این زمینه:

 • نوین سرام
 • پارس سرام
 • چینی کرد
 • چینی بهداشتی کسری
 • ابتکار صنعت آرادکارن
 • ایساتیس
 • سینا چینی
 • گلسار
 • الوان رس
 • اشکان پارت آفرین 
 • و …

پاسخ دهید

تماس با مشاوران