قیمت فروش چسپ کاشی در بازار

امروزه به واسطه ساختمان سازی و استفاده زیاد از کاشی و سرامیک، چسب کاشی بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است.  این چسب، نوعی پودر آماده می باشد که به علت متریال عالی و درجه یک استفاده از آن دارای قدرت چسبندگی زیادی می باشد و بر روی سطوح مختلف اعمال می شود. قیمت چسپ کاشی در بازار های داخلی و جهانی متفاوت است و بستگی به نوع و برند آن دارد. برای اطلاع از قیمت های انواع چسب کاشی می توانید به فروشگاه های معتبر و یا سایت های اینترنتی مربوط به این چسب ها مراجعه کنید و لیستی از قیمت انواع چسب کاشی را در اختیار داشته باشید.

قیمت فروش چسپ کاشی در بازار

بازار بین المللی چسپ کاشی خمیری با کیفیت

بازار بین المللی چسپ کاشی خمیری با کیفیتچسپ کاشی خمیری رنگ سفید مایل به کرم دارد و ۸۰% آن به صورت جامد است و به صورت خمیر آماده مصرف می شود. چسب کاشی کیفیت و چسبندگی بالایی نسبت به چسب های دیگر دارد و به همین علت روند رو به رشدی دارد و دارای فروش بالایی است.

چسب کاشی خمیری در بسته بندی هایی در ظروف ۵، ۱۲ و ۲۵ کیلویی تهیه و به مشتریان عرضه می شود. این چسب دارای خاصیت ارتجاعی می باشد.

استحکام زیادی در مقابل عوامل محیطی مانند: زلزله، سیل و غیره دارد.

انعطاف‌پذیری مناسبی دارد؛ به طوری که پس از سال‌ ها دچار شکستگی و یا ترک روی کاشی های سرامیکی نصب شده نمی شود.

بعداز اینکه خشک شد مانع جذب آب می شود و حالت چسبندگی خود را حفظ می کند و در برابر سرما و گرما و بسیار مقاوم است.

این نوع چسب را باید دور از سرما آن را نگهداری کنید و به مدت ۱۸ ماه ماندگاری دارد.

تا یک روز سطح کار را باید به صورت مرطوب نگه دارید.

چسب کاشی خمیری با کیفیت مناسب و درجه یک را می توانید در بازار های جهانی و بین المللی با قیمت مناسب تهیه کنید و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار دهید.

تفاوت چسپ کاشی پودری با خمیری

چسپ کاشی پودری بر پایه سیمان می باشد و برای نصب انواع سرامیک و کاشی های سفالی سطوح معدنی و به صورت افقی و عمودی قرار می گیرد.

در حمام‌ ها و آشپزخانه، استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

روش اجرای آسانی دارد و به همین دلیل در زمان کوتاه انجام می پذیرد.

در کیسه های ۲۰ کیلویی بسته بندی می شود و به مدت شش ماه در بسته بندی های اولیه ماندگاری دارد. 

باید دور از سرما گرما و تابش نور خورشید باشند و رنگ آن سفید و خاکستری است و چسب کاشی پودری برای نصب سرامیک کف کارایی مناسبی دارد.

اما چسب کاشی خمیری به رنگ سفید می باشد و در بسته بندی های ۵، ۱۲ و ۲۵ کیلویی عرضه می شوند و مدت ماندگاری آنها ۱۸ ماه می باشد. چسب کاشی خمیری در گرما و در تابش نور خورشید آسیبی نمی بینند و چسب کاشی خمیری برای بدنه و دیوار مناسب است.

شرکت پخش کننده انواع چسپ کاشی

شرکت پخش کننده انواع چسپ کاشی در دنیای امروز در ساختمان سازی و برای ساخت و ساز از انواع چسپ کاشی  استفاده می کنند.

مراکز پخش و شرکت های معتبری در سراسر کشور موجود می باشد که می توانید چسب مورد نیاز خود را از این مراکز تهیه کنید؛

اما بهترین مرکز پخش و شرکت پخش کننده در تهران می باشد.  به علت بزرگ بودن شهر تهران و وجود کارخانه ها و شرکت های بزرگ موجود در تهران می توانید انواع چسب را به راحتی در اختیار داشته باشید و چسبی مناسب با کار خود و با کیفیت مرغوب و قیمت ارزان تهیه کنید.

مرکز پخش معتبر در تهران تخفیفات و پیشنهاد های ویژه ای نیز برای خریداران و مشتریان خود در نظر دارند که با دریافت این پیشنهاد ها و تخفیفات می توانید محصول مورد نیاز خود را با کیفیت مناسب با قیمت استثنایی دریافت کنید و در کار خود مورد استفاده قرار دهید‌.

پاسخ دهید

تماس با مشاوران