G-3KRVWDFCHR

سرامیک پرسلان روناس سمنان ( طرح آلپ کرم )

سرامیک پرسلان روناس سمنان ( طرح آلپ کرم )

سرامیک پرسلان چیست؟

پرسلان یکی از انواع محبوب کاشی ها است که قطعاتی از خاک رس هستند که به شکل ورز دادن پردازش می شوند. آنها را در قالب هایی با اندازه های مختلف قرار می دهند ، سپس فشار داده و در فر با دمای بالا قرار می دهند و سپس برای خنک شدن برداشته می شوند. پرسلان در کف خانه ها ، ویلا ها ، ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا از ویژگی های ظاهری فوق العاده و ظرافت فوق العاده برخوردار است.

پرسلان بالاترین طبقه سرامیک است ، زیرا پرسلان دارای مزایای زیادی است ، از جمله: پرسلان خالص تر از سرامیک است و درجه سختی بالاتری دارد و همچنین در برابر آب مقاوم است.

جنس سرامیک های روناس از چیست؟

جنس کاشی و سرامیک های روناس پرسلان است که مزیت های زیادی برای مصرف کنندگان دارد از جمله:

  • تحت تاثیر آب و هواقرار نمی گیرند و می تواند سالها در همان جا بماند.
  • تمیز کردن و جلا دادن آن آسان است، زیرا می توان آن را به راحت ترین و ساده ترین روش ممکن تمیز کرد .
  • سرامیک روناس  می تواند در برابر مواد شیمیایی با راندمان بالا مقاومت کند و سرامیک پرسلان روناس مقاوم در برابر مواد شیمیایی است.
  • کاشی و سرامیک روناس در برابر رطوبت و حرارت مقاوم است.

کاشی و سرامیک روناس سمنان دارای طرح ها و سایزهای مختلفی با توجه به مصرف مورد نیاز آن دارد که در این مقاله می خواهیم یکی از پرفروش ترین محصولات روناس را معرفی کنیم.

سرامیک روناس سمنان طرح آلپ کرم

کاشی و سرامیک روناس
کاشی و سرامیک روناس طرح آلپ کرم

کاشی و سرامیک آلپ کرم یکی از طرح های پرفروش کارخانه روناس سمنان است که سایز آن 60*60 است .سرامیک آلپ کرم یکی ازبهترین سرامیک هاست که برای کف مناسب است و بیشتر برای کف اتاقخواب، پذیرایی ، سالن ها ، مجتمع ها و موارد دیگر به کار می رود .

سرامیک آلپ کرم پرسلان واقعی و جذب آب آن صفر است که در برابر شستشو و مواد شیمیایی و در برابر حرارت بسیار مقاوم است. و ماندگاری بالایی دارد.

برای اطلاع از سایر محصولات روناس سمنان می توانید با نمایندگان آن تماس بگیرید یا از صفحه محصولات روناس دیدن فرمایید.


برای خرید تماس بگیرید

تماس با مشاوران