انواع چسب کاشی | چسب کاشی با کیفیت بالا چه ویژگی هایی باید داشته باشد

انواع چسب کاشی برای کاشی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این ماده در واقع امروزه جایگزین سیمان، ملات و دیگر مصالح ساختمانی شده است که زمانی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله برخی انواع این چسب ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انواع چسب پودری سرامیک و کاشی
  • چسب خمیری

این نوع چسب ها از مواد پلیمری ساخته شده و به راحتی سطوح مختلف قابل اتصال به یکدیگر می باشند. هر کدام از این چسب ها دارای خصوصیاتی می باشند که آنها را از یکدیگر متمایز می سازد.

انواع چسب کاشی | چسب کاشی با کیفیت بالا چه ویژگی هایی باید داشته باشد

انواع چسب کاشی

انواع چسب کاشیهمان طور که در بالا اشاره شد چسب های پودری و خمیری دو نوع چسبی هستند که برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک به کار می روند. چسب های پودری مخلوطی از سیمان و مواد پلیمری به همراه پر کننده های معدنی می باشند که در نهایت با آب ترکیب می شوند. چسب های خمیری دارای خاصیت چسبندگی بیشتری بوده و برای سطوح گچی نیز به کار می روند. از این رو دارای قدرت اتصال بیشتر بوده و از استحکام لازم برخوردار می باشند.

تفاوت کاشی چسبی با دیگر کاشی ها

تفاوت کاشی چسبی با دیگر کاشی ها کاشی های چسبی نمونه نسبتا جدید از کاشی هستند که مانند نوعی برچسب به راحتی قابل نصب بر روی کاشی های قدیمی می باشند. از این رو هنگام استفاده از این نوع کاشی ها نیازی به کنده کاری و خراب کاری ساختمان وجود ندارد و با کمی دقت می توان از این کاشی ها استفاده نمود. این کاشی ها دارای طرح های گوناگون هستند که انتخاب آنها را برای سلیقه های مختلف فراهم می سازد. 

نمایندگی فروش و پخش انواع چسب کاشی و سرامیک در کشور

نمایندگی فروش و پخش انواع چسب کاشی و سرامیک در کشورکارخانجات مختلف تولید کننده چسب کاشی مانند کارخانه چسب شیمی ساختمان در کشور دارای نمایندگی های فروش در سراسر کشور می باشند. این نمایندگی ها عرضه کننده انواع چسب کاشی و سرامیک مورد استفاده در بخش های مختلف ساختمان می باشند. این مراکز در شهر های بزرگ در تعداد بیشتر دایر شده و دسترسی به آن را در نقاط مختلف فراهم می سازند. نمایندگی های فروش همچنین دارای کارشناسانی جهت اندازه گیری متراژ مورد نظر برای چسب کاشی و همچنین خدمات نصب نیز می باشند که بر حسب متراژ هزینه آن محاسبه می شود.

برترین تولید کنندگان چسب کاشی

برترین تولید کنندگان چسب کاشی تولید کنندگان چسب کاشی با رعایت استاندارد های تولید و همجنین استفاده از مواد اولیه مرغوب این چسب ها را تولید و روانه بازار های فروش می سازند. این تولید کنندگان با معرفی کالای خود و مزایا و معایب چسب سرامیک به مشتریان و خریداران آنها را در خرید چسب مناسب راهنمایی می کنند. شرکت های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که برخی به عنوان تولید کننده برتر در عرصه تولید خود به نام شده اند. این تولید کنندگان با ارائه نمونه کار های انجام شده به مشتریان کیفیت کالای خود را نشان داده و خریداران بهترین تبلیغ کننده محصولات آنها محسوب می شوند.

چسب کاشی ضد آب چه فوایدی دارد

چسب کاشی ضد آب چه فوایدی دارد چسب کاشی دارای این خاصیت است که ضد آب بوده و اجازه ورود رطوبت و نم را به سطح زیرین خود نمی دهد. این چسب ها به دلیل استحکام لازم موجب اتصال محکم سطوح مختلف مانند کاشی شده و از نفوذ آب و سایر مواد مایع به داخل آن جلوگیری می نماید. از این رو این چسب ها بهترین گزینه برای استفاده در مکان های مرطوب می باشند. 

ویزگی های چسب کاشی با کیفیت

ویزگی های چسب کاشی با کیفیتخرید اینترنتی چسب کاشی، معرفی چسب کاشی ساروج و قیمت کاشی چسبی از جمله برخی مواردی است که در فضای مجازی و اینترنت اطلاعات مربوط به آن ثبت می شود. چسب کاشی با کیفیت که از مواد پلیمری ساخته شده است در صورت داشتن کیفیت لازم به سطوح مورد استفاده استحکام و مقاومت لازم را بخشیده و برای انواع سطوح مانند کاشی، سرامیک، موزائیک و سیمان قابل استفاده می باشد. برخی انواع این چسب ها بر روی سطوح سخت مانند سطوح گچی نیز قابل استفاده می باشند و قادر به جذب آب بالای کاشی های دیواری می باشند.

پاسخ دهید

تماس با مشاوران